Series
Ratings
14
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5