Titles you rated
And So The Baton Is PassedRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
SingRated ★ 3.0
Little Nights Little LoveRated ★ 2.5
Barely LethalRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 2.5
Love Me, Love Me NotRated ★ 3.0
The Wife of a SpyRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Turning RedRated ★ 3.0