Titles you rated
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 5.0
VivantRated ★ 3.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.0
My Second AoharuRated ★ 5.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
Love with a CaseRated ★ 4.0- Nijiiro KaruteRated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.5
The GreatRated ★ 5.0
Shadows House Season 1Rated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 3.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 2.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.0