Titles you rated
The Secret in Their EyesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0- WishRated ★ 1.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5