Titles you rated
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0