Movies
Ratings
180
Truth or DareRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Until the Break of DawnRated ★ 4.0