Series
Ratings
54- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Jang Yeong SilRated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
LobbyistRated ★ 4.0
Dead SetRated ★ 3.5
Save The Last Dance for MeRated ★ 4.0- Terms of EndearmentRated ★ 4.0
Love TrulyRated ★ 4.0
A Man Called GodRated ★ 4.0
Little Girl KRated ★ 4.0
MomRated ★ 3.5- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Middle School Student ARated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
- Invisible ManRated ★ 4.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Ruby RingRated ★ 3.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0