Movies
Ratings
35
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
August RushRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 2.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0