Series
Ratings
48
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
5th RepublicRated ★ 4.0
Shin DonRated ★ 4.5
Yeon GaesomunRated ★ 2.5
Empress CheonchuRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 5.0