Movies
Ratings
100
Machine Gun PreacherRated ★ 5.0
CosmopolisRated ★ 5.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 5.0
A Knight's TaleRated ★ 5.0
DisconnectRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
ShortbusRated ★ 5.0
I, FrankensteinRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 5.0
The BodyRated ★ 5.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 5.0
Private EyeRated ★ 5.0
UnbreakableRated ★ 5.0
SignsRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0