Movies
Ratings
1312
The Green KnightRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 2.5
The WitchRated ★ 4.0- My Father Is HeroRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 2.5
Dirty DancingRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 2.5
21 GramsRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0
The 39 StepsRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Europa ReportRated ★ 2.0
Come TrueRated ★ 2.5
TimecopRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Fist of the North StarRated ★ 3.5
Hard EightRated ★ 3.5