Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 3.0
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 3.5
Generation KillRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.5
The ActRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0- Toy SoldiersRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
DevsRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 3.5