Movies
Ratings
20
Don't BreatheRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 0.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 2.5