Titles you rated
The WalkRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.5
Set Me FreeRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Safe HouseRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0