Titles you rated
In the Tall GrassRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
The NunRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5