Movies
Ratings
414
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.0
High TensionRated ★ 3.0
HostelRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Fast XRated ★ 2.0