Series
Ratings
74- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Bloody MondayRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
A Korean OdysseyRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.0