Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0
궁금한 이야기 YRated ★ 5.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 3.0
Fool Me OnceRated ★ 4.5
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 3.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 2.5
Catch The GhostRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0
NCT Universe: LASTARTRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
NavilleraRated ★ 3.0
Busted! Season 3Rated ★ 3.0
Busted! Season 2Rated ★ 3.0
Busted! Season 1Rated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0