Movies
Ratings
50
Perfect GameRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 1.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
SawRated ★ 1.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0