Series
Ratings
41
Lycoris Recoil Friends are thieves of time.Rated ★ 4.0
Lycoris RecoilRated ★ 3.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0- No HomeRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5- K-ON!Rated ★ 1.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.5
MedalistRated ★ 5.0
Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5