Titles you rated
I, RobotRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 1.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0