Titles you rated
DreamRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
The Ring TwoRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
BestsellerRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Kite RunnerRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 3.0
PainedRated ★ 2.0
TranscendenceRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 1.0
The Unknown WomanRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 2.0
The RiteRated ★ 1.5
A Reason to LiveRated ★ 3.5