Titles you rated
The TransporterRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Scream 3Rated ★ 3.0
SnitchRated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
Cube ZeroRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
UnleashedRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Pitch BlackRated ★ 3.0
Conquest of the Planet of the ApesRated ★ 4.0