Series
Ratings
216- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0
Boku no NechanRated ★ 3.5
Tengu no DaidokoroRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
"Deji" Meets GirlRated ★ 3.5
I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 2.5
Sahara-sensei to Toki-kunRated ★ 3.0
Mary & GeorgeRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 4.5