Movies
Ratings
136
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
HitchRated ★ 5.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0