Titles you rated
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
Great Seoul InvasionRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0