Movies
Ratings
290
A Normal FamilyRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Persian LessonsRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5