Titles you rated
Roman EmpireRated ★ 3.5
Elite Season 5Rated ★ 1.5
EliteRated ★ 2.5
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 1.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0