Series
Ratings
46
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
They Kiss AgainRated ★ 5.0
Scarlet Heart 2Rated ★ 0.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.5
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.5
Come and Hug MeRated ★ 3.5
Mad DogRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 3.0