Titles you rated
MonsterRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
OldRated ★ 3.5- My PrayerRated ★ 3.5
- Family ToastRated ★ 3.0
- Girl at a WindowRated ★ 2.0
BabylonRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Ten MonthsRated ★ 4.0