Series
Ratings
21
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 3.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 4.5