Titles you rated
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.0
BlindRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0