Movies
Ratings
194
AcceptedRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
Red Riding HoodRated ★ 3.0
Diary of a Wimpy KidRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Look for a StarRated ★ 4.0
The Blue LightRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 4.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 2.0