Titles you rated
WeaponsRated ★ 2.0
Hana and AliceRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 1.5
Like Someone in LoveRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
ElioRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 1.5
The Colors WithinRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5