Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
You've Got MailRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
BlackBerryRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
SidewaysRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0