Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0