Movies
Ratings
811
BugoniaRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0