Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 3.0
- Super RookieRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5