Titles you rated
Lie to MeRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0- Happy WomanRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0