Movies
Ratings
450
The SubstanceRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
HindsightRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.5
RiddickRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0