Movies
Ratings
535
FailanRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5- DoctorRated ★ 1.0
The Beast And The BeautyRated ★ 1.0
TriangleRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
SickoRated ★ 5.0
The ExperimentRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 3.5
La maison de HimikoRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
I Wish I Had a WifeRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 2.0