Titles you rated
The ProducersRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0- 협반 ~남자의 밥~Rated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0