Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- DoubtRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5