Titles you rated
MidsommarRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 0.5
577 ProjectRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
StellarRated ★ 1.5
AnnihilationRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0