Titles you rated
BridgertonRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
BondingRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 1.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5