Titles you rated
Darkest HourRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
AnomalisaRated ★ 2.5
Margin CallRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
The Final LessonRated ★ 4.0
The Long Good ByeRated ★ 4.0
Infinitely Polar BearRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Like Sunday, Like RainRated ★ 4.0
Reign Over MeRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
The Sea InsideRated ★ 4.0