Titles you rated
ArmageddonRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Public EnemiesRated ★ 3.0
Passenger 57Rated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Painted FireRated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
When I Turned NineRated ★ 1.0
Maundy ThursdayRated ★ 1.0
Singin' in the RainRated ★ 1.0
Rules of DatingRated ★ 1.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0