Titles you rated
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0