Series
Ratings
71
Resident PlaybookRated ★ 1.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 2.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
High CookieRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Golden SpoonRated ★ 4.0
The Killing VoteRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0