Movies
Ratings
86
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
RioRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 1.0
The Green MileRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 2.0
Bee MovieRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0